Secretara

AZOTH SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie IT in plina expansiune, cu sediul in Bucuresti, angajeaza secretara, cu atributii de contabilitate primara
Responsabilitati:
- receptionarea si distribuirea apelurilor telefonice,mesaje,faxuri,e-mail-uri;
- primirea si distribuirea corespondentei catre destinatarii implicati;
- redactarea de documente si fotocopii;
- primirea/repartizarea/indosarierea/arhivarea documentelor;
- activitati protocol
-intocmirea registrului de casa zilnic
-mentinerea relatiilor cu Administratia Financiara, ITM Bucuresti, etc.

CERINTE

- persoana organizata, punctuala, capabila sa stabileasca prioritatile;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- cunostinte PC (Word, Excel);
- foarte bune cunostinte de limba engleza;
- capabila sa lucreze in conditii de stres.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, in continua crestere
Oportunitati de dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Companie IT