Secretara

SC ARCON CONSTRUCTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera suport administrativ si presteaza diferite activitati de secretariat:
- organizeaza agenda Directorului General (intalniri, calatorii de afaceri, diverse evenimente)
- mentine contactul cu partenerii/clinetii/prestatorii de servicii
- traduce si redacteaza diverse documente, raporte, contracte, etc.
- preia apeluri telefonice, faxuri, e-mail-uri
- organizeaza corespondenta (in&out)
- asigura minimum de protocol (aprovizionare birouri)
- mentine relatia cu toate departamentele firmei
- alte ativitati specifice functiei

CERINTE

PC-Word, Excel - rapiditate si acuratete
Engleza- nivel avansat
Greaca - constituie avantaj
Experienta intr-un loc de munca similar intr-o firma de constructii(constituie avantaj)
Satisfactie oferita de munca de birou
Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare-atat cu clientii, cat si cu colegii
Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp-atentie distributiva, atentie la detalii
Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung
Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate
Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe
Fara obligatii personale (studii in desfasurare, alte activitati profesionale paralele etc.)
Fara cazier, fara conflicte majore la locurile de munca anterioare

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru excelent, intr-o companie in crestere accentuata, conditii de lucru foarte bune

ARCON CONSTRUCTIONS SA este o companie de constructii cu o cifra de afaceri anuala de 30 milioane de euro, specializata in domeniul lucrarilor de constructii, design, decoratiuni interioare, restaurari de cladiri historice si proiecte imobiliare. Compania propune solutii complete pentru satisfacerea celor mai inalte exigente din partea clientilor prin adoptarea celor mai noi tehnologii in domeniul constructiilor, hardware si/sau software, prin instruirea permanenta a personalului la nivelul ultimelor descoperiri si tehnologii in domeniu.
Personalul companiei ARCON CONSTRUCTIONS SA beneficiaza de experienta unor mari companii de constructii grecesti si straine, ceea ce reprezinta un avantaj urias in dezvoltarea unei structuri organizatorice fiabile, capabila sa asigure efecienta in toate sectoarele de activitate ale companiei.