Secretara

Conta Radulescu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunostinte operare MS Office (Word, Excel, Power Point)
- Abilitati de comunicare scrisa si verbala
- Orientare catre actiune, persoana proactiva
- Experienta pe un post similar minim 6 luni

CERINTE

- organizeaza activitatea de secretariat
- asigura protocolul in cadrul intalnirilor
- preia, inregistreaza si distribuie corespondenta si mesajele receptionate
- redacteaza documente

Grupul CONTARADULESCU este format dintr-o echipa de profesionisti cu experienta.
Raportul calitate/pret  si promptitudinea ne mentin pe piata in topul firmelor de contabilitate , asistenta fiscala si audit.
Va oferim o gama variata, dar completa de servicii financiar contabile precum: servicii de contabilitate, servicii de salarizare,servicii de fiscalitate, audit statutar,consultanta, optimizare taxe, intocmire bugete, refacere contabilitate,rapoarte de analiza finaciara, studii fezabilittae, analiza cheltuielilor,consolidarea balantelor, raportari contabile externe, analiza finaciara a contului de rezultate, cash-flow, leasing, resurse umane, intocmirea bugetului ,etc.