Secretara

Bindupati

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea apelurilor telefonice,
- Ofertare clienti
- Postare de anunturi pe diverse site-uri
- Actualizarea bazei de date,
- Verificare de oferte,
- Activitati administrative.

CERINTE

- Capacitate de organizare si lucru in echipa
- Abilitati de comunicare si relationare
- Profil etic / integritate, seriozitate si responsabilitate
- Dorinta de dezvoltare profesionala si personala
- Cunostinte de operare pe calculator: Microsoft Office (word, excell, power point), navigare Internet
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala;

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + bonusuri
- Contract individual de munca pe perioada nedeterminata
- Traininguri specializate la locul de munca
- Un mediu de lucru degajat, propice dezvoltarii profesionale si personale

Echipa Axa Real Investment, cu experienta de peste 7 ani pe piata imobiliara va ofera servicii de reprezentare exclusiva si consultanta imobiliara.

Suntem o echipa tanara, optimista, aflata in continua dezvoltare, motivata de multumirea clientilor nostri.

Fie ca vrei sa cumperi, fie ca vrei sa vinzi noi suntem specialistii tai in imobiliare.