SECRETARA

Popescu Lelia Letitia - Auditor Energetic

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Tehnoredactare documente, copii, scanare, indosariere, arhivare, e-mail, etc.;
* Receptioneaza si se ocupa de corespondenta;
* Tine legatura cu furnizorii de servicii – lanseaza comenzi de consumabile (catering, papetarie etc.);
* Preluarea apelurilor telefonice;
* Diverse activitati de protocol;
* Alte activitati de secretariat (plati facturi catre furnizorii de servicii, intocmire foi parcurs, etc.).

CERINTE

* Absolvent studii medii sau studii superioare in curs de finalizare, cu disponibilitate pentru un job full time (studiile superioare finalizate reprezinta un avantaj)
*Deschidere si capacitate de a invata si utiliza aplicatii software de facturare;
*Punctualitate;
* Cunostinte limba ENGLEZA/FRANCEZA NIVEL MEDIU;
* Cunostinte operare PC: Ms Office (Word, Excel), navigare Internet.
Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana ingrijita, cu o prezenta fizica placuta, dispusa sa-si asume o tinuta office, sa detina bune abilitati de comunicare si relationare, atenta, organizata, activa, orientata spre rezolvarea problemelor, conectata permanent la nevoile rutiniere ale companie. Corectitudinea, integritarea, moralitatea si etica sunt caracteristici necesare ale candidatului.

BENEFICII OFERITE

* Salariul NET lunar se va negocia in urma interviului;
* Se ofera: masa de pranz; bonusuri de sarbatori;
*Ambianta si mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere profesioniste;
* Programul de lucru: L-V: 09:00-17:30.
* Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie formata din personal tanar cu activitate in domeniul proiectarii instalatiilor pentru constructii si certificare energetica.