Secretara

ELECTRO-TOTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-inregistrarea documentelor interne si externe
-asigurarea corespondentei si a protocolului,precum si a sarcinilor de secretariat de zi cu zi;
-asigurarea legaturilor telefonice in interiorul si exteriorul fimei;
-primirea,inregistrarea si repartizarea corespondentei in interiorul organizatiei;
-inregistrarea hotararilor si deciziilor luate de conducere,aplicarea stampilei si repartizarea acestora la compartimentele firmei;
-primirea persoanelor care doresc sa ia legatura cu conducerea
-tehnoredactarea de documente;
-executarea lucrarilor de birou de importanta inalta cum sunt:clasarea dosarelor;utilizarea de fotocopiatoare sau pastrarea si operarea in diverse registre de evidenta;furnizarea de informatii clientilor in legatura cu activitatea si programul organizatiei.

CERINTE

-STUDII MEDII
- foarte bune abilitati de comunicare;
-dinamism,perseverenta si optimism;
-cunostinte operare PC-MS Office;
-seriozitate,perseverenta,integritate,profesionalism;
-cunostinte FOARTE BUNE de limba engleza;
-carnet auto.
-domiciliul in Bucuresti preferabil sector 2

BENEFICII OFERITE

se vor discuta la interviu

ELECTRO-TOTAL este o societate comercială cu capital privat, fondatã în 1991, având ca domeniu de activitate automatizările industriale.