Secretara

S.C. MATEI CONF GRUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii,lucrari, sarcini:
- preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice;
- primirea, transmiterea si gestionarea corespondentei;
- transmiterea si receptionarea de faxuri si email-uri;
- inregistrarea tuturor documentelor intrate/ iesite in/ din firma si asigurarea fluxului intern al acestora;
- asigurarea protocolului pentru intalnirile din interiorul organizatiei

CERINTE

Persoana dedicata muncii sale ce poate relationa cu diverse tipologii de oameni , cu orientare spre rezultat si capacitate de gestionare a problemelor.
Cerinte:
- studii medii sau superioare,
- experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj,
- cunostinte operare MS Office,
- cunostinte limba engleza ( nivel mediu).

BENEFICII OFERITE

- salariul motivant,
- tichete de masa ,
- contract individual de munca in conditiile legii,
- prime in functie de performante.

DESCRIEREA FIRMEI

productie echipamente de lucru