SECRETARA

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati zilnice de secretariat.
Activitati de contabilitate primara,relatie cu banca.
Lucreaza alaturi de manager cu programul acestuia.
Persoana capabila sa rezolve probleme legate de activitatea curenta,birou,curatenie,relationare,etc

CERINTE

Obisnuita sa conduca cu categ B.
Usurinta si experienta in folosirea calculatorului(Word,Excel)
Avantaj lucrul pe site,web,retele de socializare.
Limba engleza nivel minimal de relationare(conversational)
Aspect fizic placut ,persoana energica dar si foarte riguroasa
De preferat sectoarele 4,5,6
Persoanele care citesc cerintele pot suna la tel 0722380027 si trimuite cv si la gelu@gelutrade.com.

BENEFICII OFERITE

Salariu corelat cu performanta dar si cu programul de lucru.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.