Secretara Contabilitate si Salarizare

LYNTROP ACCOUNTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptia persoanelor straine in cadrul firmei
Registratura intrari - iesiri din cadrul firmei
Arhivare documente la sediul societatii si relatia cu firma de arhivare - , intcmire registru de arhiva , completare si urmarire
Relatie Courier - telefon , mail , completare awb, pregatire plicuri
Asistent manager - mentinerea curateniei in biroul managerului, pregatirea salii de sedinte
Aprovizionari magazin si online
Trimitere fax, telefoane , etc .
Asistent superviser : raspundere telefon clienti , solicitari din arhiva
Scanare unitati arhivistice intocmite de alte persoane din firma de la toate departamentele
Redactare diverse documente pe departamentul juridic si salarizare
Evidenta condicii de prezenta

CERINTE

- expertienta minim 1 an
- studii superioare
- Obligatoriu curs inspector resurse umane
- Cunoasterea documentelor juridice
- Persoana activa, placuta, capabila sa lucreze in ritm alert

DESCRIEREA FIRMEI

Societate expertiza contabila