Secretara

Audit Radulescu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea transmiterii informaţiilor primite din afara firmei, precum şi a celor către exteriorul firmei persoanelor cărora li se adresează.
Tehnoredactarea diferitelor materiale şi redactarea corespondenţei zilnice.
Copiază / redactează / tehnoredactează diferite materiale.
Primeşte şi transmite e-mail-uri şi memo-uri. etc

CERINTE

Prezenta agreabila
Sa foloseasca la perfectie word, excel, mail
Sa aiba abilitati de comunicare
Sa fie foarte organizata, si sa lucreze bine in conditii de stres
Sa faca fata unor sarcini variate, si sa le organizeze pe fiecare
Permis auto Cat B si sa il foloseasca in Bucuresti
Preferabil cu experienta in secretariat.

BENEFICII OFERITE

Salariu se va discuta la interviu.
Transport decontat.
Telefon (daca e cazul)
Laptop (daca e cazul)

Audit Radulescu este parte integrala din Conta Radulescu alaturi de Resurse Umane Radulescu si oferta servicii profesionale de audit,consultanta financiara si contabilitate.

In prezent cu 2 sedii existente in Bucuresti si parteneriate in cele mai importante orase din Romania, companiile noastre eu reusit sa se remarce pe segmentul lor de activitate fiind printre cele mai cunoscute si apreciate societati de contabilitate din Bucuresti.

Aparitii TV, radio si colaborari cu cele mai prestigioase cotidiene si reviste de profil intaresc afirmatiile noastre alaturi de clienti de renume atat din tara cat si din strainatate.

Va invitam sa va alaturati colectivului nostru, un colectiv tanar si ambitios, inclinat catre performanta si realizarea unei cariere.

Succes