Secretar de santier

VIAROM CONSTRUCT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- isi desfasoara activitatea pe santierul unde a fost repartizata
- intocmeste toate tipurile de raportari solicitate, tine evidenta corespondentei santierului, asigura clasarea corecta a tuturor documentelelor
- tine evidenta zilnica a intrarilor de materiale pe tipuri si furnizori, tine evidenta zilnica a consumurilor
- completeaza zilnic realizarile pe grafice de lucrari
- gestioneaza documentele calitatii in vederea intocmirii cartii constructiei

CERINTE

- disponibilitatea de deplasare in tara pentru perioade mai lungi de timp (4-12 luni, avind cazarea si transportul asigurate la standarde moderne), cu posiblitatea de a re-veni in localitatea de resedinta odata la 2 saptamani
- cunostinte foarte bune de gestiune si contabilitate primara
- operare PC - nivel mediu (Word, Excel)
- rezistenta la stress si disponibilitate pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

- telefon de serviciu
- bonuri de masa

Suntem una dintre cele mai puternice societati private de constructii din domeniul constructii rutiere, feroviare, hidrotehnice, industriale si edilitare.
Printre proiectele de care suntem mandrii se numara: Cora - Pantelimon, Carrefour - Colentina, Carrefour - Orhideelor, Cora Lujerului, Kentauros Studios & Film Production, ANL Brancusi