Secretar / Asistent manager

Perfect Tour SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura un flux informational eficient intre managerul companiei, departamentele din cadrul sediului central si punctele de lucru;
-Organizeaza întalniri de afaceri sau diverse evenimente/protocol ;
-Redacteaza documente, rapoarte, informari, comunicari generale;
-Inregistrarea documentelor externe primite prin fax, e-mail, corespondenta;
-Inregistrarea documentelor interne (adeverinte, memo-uri) si distribuirea lor catre departamentele respective;
-Mentinerea relatiilor cu furnizorii (papetarie, telefonie mobila, etc..);
-Traduceri.

CERINTE

-Studii superioare;
-Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
-Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat ( scris, vorbit)
- Cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj;
-Cunoasterea in detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express), Navigare Internet;
-Capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente;
- Constituie avantaj experienta in marketing/ mass media;
-Tinuta business;
-Fluenta verbala;
-Personalitate dinamica, comunicativa, organizata, analitica;
-Loialitate si confidentialitate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial/beneficii:

Pachet salarial atractiv;
Posibilitati reale de promovare;
Mediu de lucru placut si profesionist.

Va rugam transmiteti CV cu fotografie.

Perfect Tour este o companie cu capital integral privat, avand ca obiect principal de activitate comercializarea serviciilor turistice.
Perfect Tour este agentia tour-operatoare care a cunoscut cea mai rapida dezvoltare pe piata de turism a ultimilor ani si cuprinde cea mai vasta retea proprie de agentii de turism din Romania, avand o reprezentare larga pe intreg teritoriul tarii, astfel:

- 9 filiale Perfect Tour tour-operatoare in principalele orase resedinta de judet ale tarii (Cluj-Napoca, Brasov, Ploiesti, Pitesti, Galati, Timisoara, Alba-Iulia, Tulcea, Constanta);
- 50 de agentii Pelegrin in toate resedintele de judet, precum si in 8 locatii din Bucuresti, complet operationale si specializate in principal pe comercializarea de produse low-cost;
- 70 agentii partenere revanzatoare pe intreg teritoriul Romaniei.