Secretar / Asistent Manager

Perfect Tour

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura un flux informational eficient intre managerul companiei, departamentele din cadrul sediului central si punctele de lucru;
- Organizeaza agenda zilnica de lucru a managerului general;
- Organizeaza întalniri de afaceri sau diverse evenimente/protocol;
- Redacteaza documente, rapoarte, informari, comunicari generale;
- Inregistrarea documentelor externe primite prin fax, e-mail, delegatii;
- Inregistrarea documentelor interne (adeverinte, memo-uri) si distribuirea lor catre departamentele respective;
- Mentinerea relatiilor cu furnizorii (papetarie, telefonie mobila etc..);
- Traduceri;
- Propune masuri de îmbunatatire a activitatii administrative si implementeaza schimb¿rile aprobate de managerul general.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat ( scris, citit - cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj);
- Cunoasterea in detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express), Navigare Internet;
- Capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente;
- Tinuta business;
- Fluenta verbala;
- Personalitate dinamica, comunicativa, organizata, analitica;
- Loialitate si confidentialitate.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Telefon de serviciu;
- Posibilitati reale de promovare;
- Mediu de lucru placut si profesionist.

Agentie de turism specializata in turism extern / intern, bilete de avion, organizare evenimente, asigurari; agent DerTour, Meier\'s, ADAC