Secretar / Asistent

Evolve Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Candidatul ales va indeplini responsabilitatile de asistenta si secretariat pentru o casa de avocatura (va lucra in departamentul de Secretariat si Office Management), ocupandu-se de:
- corespondenta (primire si redistribuire),
- stabilirea necesarului de rechizite si plasarea comenzilor,
- copiere, scanare, transmitere prin fax a documentelor
- orice alte activitati de secretariat sau office management.

CERINTE

Candidatul ideal este:
- bun cunoscator al limbii engleze (la nivel conversational) si al unei alte limbi straine (macar la nivel mediu)
- o persoana cu experienta in activitati de asistenta si secretariat
- o persoana foarte organizata, ordonata, placuta, sociabila, cu bune capacitati de comunicare si de relationare
- o persoana cu disponibilitate de a lucra peste program.

NU sunt necesare studii de specialitate in domeniul juridic!

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariu net atractiv (incepand de la un nivel minim de 1000 RON lunar si negociabil in functie de caracteristicile candidatilor) + prime de Craciun si de Paste + decontarea cheltuielilor lunare de transport.

Evolve Group este o agentie de resurse umane ce ofera servicii complete pentru evaluarea personalului, intocmirea de fise de post, precum si pentru recrutarea si selectia de noi angajati. Consultantii Evolve sunt absolventi de studii de specialitate: psihologi, sociologi si analisti cercetare de piata.