Secretar¿

APULUM 94

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dinamic ¿i proactiv, centrat pe finalitate, înzestrat cu o bun¿ capacitate de comunicare ¿i adaptare situa¿ional¿, rezisten¿¿ crescut¿ la stress, bun negociator, responsabil ¿i automotivat, cunosc¿tor al unei limbi de circula¿ie interna¿ional¿ (preferabil limba englez¿), deschis la nou ¿i capabil de înv¿¿are ¿i dezvoltare continu¿, cu spirit practic ¿i posesor al permisului de conducere categorie B. Studiile superioare ¿i experien¿a în domeniu pot constitui un avantaj.
Trimite¿i C.V., înso¿it de o fotografie tip buletin, la adresa de mail: apulum94@apulum94.ro
Vor fi contactate numai persoanele selectate în vederea interviului.

CERINTE

- prezen¿¿ pl¿cut¿ ¿i sociabil¿, bun¿ capacitate de comunicare ¿i rela¿ionare interpersonal¿,
- absolvent¿ de studii superioare,
- cuno¿tin¿e solide de operare pe calculator (Word, Excell, Power Point, Outlook Express, c¿utare structurat¿ pe Internet),
- ini¿iat¿ în lucrul cu aparatura modern¿ de birotic¿,
- bun¿ cunosc¿toare ¿i vorbitoare a limbii engleze,
- rezistent¿ la stress prelungit ¿i repetat, cu spirit de echip¿, adaptabil¿ ¿i deschis¿ la nou.
- experien¿a în domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- telefon mobil,
- salariu motivant,
- bonafica¿ii ¿i prime pentru atingerea ¿i dep¿¿irea obiectivelor de interes major pentru companie,
- formare ¿i dezvoltare profesional¿ continu¿,
- plan de carier¿,
- mediu de lucru pl¿cut, occidental.

Companie imobiliara de traditie, cu prezenta activa de piata de peste 12 ani si aflata intr-un proces de dezvoltare continua