Secretar

APULUM 94

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- prezen¿¿ pl¿cut¿ ¿i sociabil¿, bun¿ capacitate de comunicare ¿i rela¿ionare interpersonal¿,
- absolvent de studii superioare,
- cuno¿tin¿e solide de operare pe calculator (Word, Excell, Power Point, Outlook Express, c¿utare structurat¿ pe Internet),
- ini¿iat în lucrul cu aparatura modern¿ de birotic¿,
- bun cunosc¿tor ¿i vorbitor al limbii engleze,
- rezistent la stress prelungit ¿i repetat, cu spirit de echip¿, adaptabil ¿i deschis la nou.
- experien¿a în domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- telefon mobil,
- salariu motivant,
- bonafica¿ii ¿i prime pentru atingerea ¿i dep¿¿irea obiectivelor de interes major pentru companie,
- formare ¿i dezvoltare profesional¿ continu¿,
- plan de carier¿,
- mediu de lucru pl¿cut, occidental.

Companie imobiliara de traditie, cu prezenta activa de piata de peste 12 ani si aflata intr-un proces de dezvoltare continua