Secretară

Serious Business SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Din responsabilităţile jobului aşa cum sunt ele înscrise în fişa postului:
- realizează interfaţa relaţiei cu clienţii sau furnizorii companiei
- comunicării cu partenerii companiei prin telefon, fax sau e-mail
- recepţionează vizitatorii în companie
- administrează necesarul intern de obiecte de papetărie
- recepţionează, transmite şi înregistrează corespondenţa
- gestionează relaţia cu notarii publici şi asistă traducătorii în procesul de legalizare al documentelor.
- realizează comunicarea cu clienţii, inclusiv activităţi de telemarketing sau vânzare

CERINTE

Viitorul nostru coleg va avea următorul profil:
- Este absolvent de studii superioare
- Cunoaşte limba engleză la nivel cel puţin conversaţional
- Nu este emotiv şi dă dovadă de responsabilitate şi stăpânire de sine
- Cunoaşte pachetul MS Office şi în special MS Word şi MS Excel
- Este familiarizat cu lucrul pe calculator şi cu căutările pe Internet
- Are o prezenţă agreabilă şi dicţie ireproşabilă

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de promovare înspre zona administrativă sau comercială, în funcţie de abilităţi
- pachet salarial atractiv
- instruire şi îndrumare pentru toate procesele de care va fi responsabil

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem mai mult decat o firma de traduceri.
Suntem un partener solid pentru comunicare rapida si sigura.