Se cauta pasionati de Java

excelsARC srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatul se va ocupa in principal de materializarea solutiilor informatice conform unor specificatii si de intretinerea acestor solutii.
In functie de propriile inclinatii, angajatul poate participa si la colectarea si analiza cerintelor clientilor.

Puteti trimite CV si scrisoare de intentie pe adresa angajari@excelsarc.ro
Persoanele selectionate vor fi abordate in maxim 2 saptamani de la data candidarii.

CERINTE

Cautam 2-3 persoane talentate si capabile, fie aflate la inceput de cariera (de ex. proaspat absolventi sau studenti la master), fie dornice de o schimbare de perspectiva si mediu.
Pretuim inainte de orice simtul lucrului bine facut, integritatea si seriozitatea.

Pe langa o diploma de specialitate relevanta (Automatica si Calculatoare, Matematica, Cibernetica), candidatii trebuie sa faca dovada urmatoarelor cunostinte:
- algoritmi si tehnici de programare
- modelare obiectuala (incluzand "design patterns")
- modelarea bazelor de date
- Java
- limba engleza

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, pe masura abilitatilor
Atmosfera de lucru placuta
Participare la profit

Firma de consultanta informatica cu experienta in domeniul aplicatiilor de gestiune integrata a intreprinderii