Se cauta Operatori Telemarketing

S.C Career Development S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea potentialilor clienti
- mentinerea legaturii cu clientii deja existenti
- promovarea produselor companiei

CERINTE

Cautam persoane active,cu spirit de echipa.Persuasivitatea si optimismul sunt principalele atuuri pe care le cautam.Daca esti o perosana vesela , dinamica,cu spirit de echipa,si,mai ales,daca iti place sa vorbesti la telefon,vino sa faci parte dintr-o echipa tanara,in plina ascensiune.

BENEFICII OFERITE

Oferim salaiu fix motivant si super bonusuri, pe care le aflati in momentul interviului.

Career Development este o companie americana cu experienta de peste 20 de ani atat pe piata din America cat si pe cea din Europa.In prezent,birourile noastre sunt deschise in cele mai importante orase europene,cum ar fi:Madrid,Roma,Viena,Praga,Varsovia si Cracovia,Budapesta,Moscova,si acum,suntem si in Bucuresti,iar produsele noastre pentru curatarea suprafetelor sunt gata sa satisfaca si cei mai pretentiosi clienti.