formatori - urgent

SC LUSO FORMARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

acoperirea pedagocicã unui/unor module în cadrul cursului de formare de formatori COR 241205

CERINTE

~Licentiatura în psicologie/sociologie/informaticã/marketing, cu o exeprientã profesionala de minimum 3 ani.
~Detinãtori de certificat de absolvire al cursului de formator, acredita la nivel national, cu o experientã ca si formator de cel putin 3 ani de zile.
~Disponibilitate de muncã în orar seral si/sau sfârsit de sãptãmânã. Cunostintele de limbã portughezã/francezã - nivel oral - constituie un avantaj, farã a fi motiv de excludere.

Cerintã obligatorie:

~în rãspunsul la anunt, penru ca aplicatia sã fie luatã în considerare, e obrigatoriu envierea, în copie, digitalizat, a urmãtoarelor documente:
~~ CV actualizat, în limba românã
~~ cartea de identitate;
~~ diploma de absolvire a facultãtii;
~~certificatul de absolvire a cursului de formator

BENEFICII OFERITE

~Remuneratie/ora în conformitate cu experienta profesionalã demonstrata.
~Formare on-job, la nivel european
~Perspective de integrare intr-o firma de viitor, ce oferã conditii reale de construire a unei cariere motivatoare.

Firma cu capital portughez, de formare profesionalã si consultantã