Sales Trainee

IMPACT DEVELOPER & CONTRACTOR

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentine evidenta centralizata a apelurilor telefonice pe suport informatic;
-Inregistreaza datele de identificare ale clientilor in baza de date mentinuta pe suport informatic;
-Programeaza intalniri cu potentialii clienti in vederea identificarii cerintelor acestora si prezentarii unei oferte personalizate;
-Participa la intalnirile cu clientii impreuna cu tutorele sau;
-Completeaza Fisa Clientului in programul de urmarire integrata (CRM);
-Completeaza chestionare de satisfactie la intalnirile cu clientii conform cerintelor Dep. Marketing;
- Participa la targuri de profil in vederea identificarii de noi clienti;
-Verifica continutul dosarului de contract si semnarea contractului si anexelor la contract (toate paginile si eventuale modificari);
-Inregistreaza contractul in baza de date definita conform procedurilor interne;
-Se implica in actualizarea bazelor de date care cuprind diverse date despre contracte si titularii acestora;
-Ajuta in procesul de intocmire a precontractelor si a contractelor pentru clientii consultantului care ii este tutore.

CERINTE

- Studii superioare in curs de finalizare/finalizate;
- Abilitati excelente de comunicare si persuasiune;
- Atitudine proactiva si orientare catre client;
- Cunostinte limba engleza;
- Cunostinte operare P.C;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru profesionist si provocator;
-Posibilitati de dezvoltare profesionala prin cursuri de specialitate;
-Salariu motivant;
-Pachet de servicii medicale;
-Transport cu microbuzul asigurat la inceperea si la sfarsitul programului de lucru.

IMPACT DEVELOPER & CONTRACTOR este o societatea comerciala pe actiuni, cu capital integral privat ce activeaza in domeniul dezvoltarii imobiliare .A fost infiintata in anul 1991, prin subscriptie publica. Incepand din anul 1996 este cotata la Bursa Romana de Valori Bucuresti, iar din 1998 este membru al National Association of Home Builders - USA. Participa activ la evenimentele importante din domeniul imobiliar atat din tara cat si din strainatate.
Principalele categorii de servicii oferite sunt dezvoltarea si contractarea de locuinte in propriile ansambluri rezidentiale, precum si dezvoltarea de spatii de birouri - clasa A.