Sales Support Executive

GTS TELECOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- orientare catre detaliu si rezultat, acuratete MAXIMA - f important
- atentie distributiva - f important
- organizat - f important
- capacitate de interpretare si analiza - f important
- responsabil - f important
- customer oriented - f important
- spirit de echipa - f important
- self confident - f important
- rezistent la stres - f important
- experienta in telecomunicatii - reprezinta un avantaj
- experienta de lucru in Sales, Operatiuni, Customer Service - reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu de baza
- bonusuri pe masura performantelor
- mediu de lucru profesional

GTS Telecom este parte a grupului GTS Central Europe, cel mai important operator alternativ la nivel regional de servicii de comunicatii de date, hosting si servicii de voce. Grupul detine si opereaza cinci carrier-i alternativi in Romania, Republica Ceha, Polonia, Ungaria si Slovacia.
La nivel national, GTS Telecom implementeaza pe piata business o gama completa de servicii de transport (carrier), solutii de comunicatie in retea TCP/IP, X.25, Frame Relay, servicii Internet, solutii de hosting si colocare si servicii multimedia.