Sales Support Assistant

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ofera suport echipei in diferite activitati
- diferite sarcini administrative
- organizare evenimente
- realizare mape de prezentare
- intocmire rapoarte de vanzari
- administrarea bazei de date

CERINTE

- 6 luni experienta pe o pozitie similara
- cunostinte de limba Engleza - nivel avansat
- cunostinte Microsoft Word/Excel/Outlook - nivel avansat
- cunostinte de grafica pe calculator constituie un avantaj
- experienta in domeniul IT constituie un avantaj
- persoana organizata, creativa, cu initiativa
- prezenta placuta

BENEFICII OFERITE

- companie multinationala, lider mondial in produse, servicii si solutii pentru stocarea si managementul informatiei
- mediu de lucru placut, relaxat
- program de lucru flexibil
- salariu atractiv
- posibilitati de dezvoltare si perfectionare profesionala

Adecco recruteaza pentru clientul sau, liderul mondial in produse, servicii si solutii pentru stocarea si managementul informatiei.

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial si testare.