Sales Supervisor (echipa vanzari directe)

DTH Television Grup SA- Boom TV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supervisor-ul raporteaza direct catre DTD Manager
- va fi responsabil de rezultatele obtinute de catre echipa de DTD sales representative din subordine
- va oferi sustinere si instruire personalului de vanzare
- va coordona echipa din subordine

CERINTE

Experienta minim 2 ani in coordonarea vanzarilor directe.
Experienta in distributia de servicii sau produse din domeniul telefoniei mobile, telecomunicatii, IT, home appliance este un avantaj.
Experienta in conducerea unei echipei de vanzari.
Studii superioare finalizate.
Bun utilizator MS Office.
Foarte buna cunoastere a limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

Salariu la nivel de companie multinationala.
Va oferim provocarea de a crea si lucra cu proceduri performante, de a angrena colegii si partenerii companiei intr-un sistem de vanzari competitiv.

Compania activeaza in domeniul televiziunii digitale prin satelit(DTH), serviciile oferite fiind accesibile la nivel national .