SALES REPREZENTATIVE IT

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea ofertelor in conformitate cu cerintele si specificatiile clientului
- plasarea comenzilor
- promovarea si vanzarea produselor distribuite de companie
- mentinerea permanenta a relatiilor cu clientii
- identificarea in permanenta a clientilor noi care au potential de colaborare cu firma
- intalniri cu clientii, prezentarea echipamentelor si a gamei de servicii (profil, produse, servicii)
- derularea contractelor comerciale sau comenzilor cu partenerii companiei
- intocmirea si administrarea bazelor de date privind clientii noi/potentiali si stocurile
- adaugare de componenete si produse pe site-ul companiei