Sales Reprezentative-Agent Vanzari

Smart Recrutare si Training

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
· Crearea bazei de date cu potentialii clienti, contactarea acestora, prezentarea ofertei si negocierea contractelor
· Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual.
· Mentinerea relatiilor cu clientii pentru fidelizarea acestora
· Asigurarea derularii procesului de vanzare in cele mai bune conditii

CERINTE

· studii superioare(sau in curs)
· abilitati de comunicare si organizare
· abilitati de negociere si prezentare
· posibilitatea de a acumula cunostinte tehnice strict necesare desfasurarii activitatii;
· atitudine pozitiva, initiativa, dinamism;
· experienta in operare PC;
· aspect profesional- business;
· experienta constituie un avantaj..

BENEFICII OFERITE

-mediu profesionist
-training continuu
-carte de munca
-salariu fix+bonus
-masina de serviciu (dupa primele 2 luni)

Companie de recrutare si training.Recrutam ,selectam si formam profesionisti pentru colaboratorii nostrii.Daca noi nu avem solutii nimeni nu are.