Sales Representative

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactare telefonica clienti

- identificare persoana decizie

- vanzare produse si servicii tipografice si publicitare

- pastrarea clientilor existenti si gasirea de noi clienti

- realizarea planului de vanzari lunar prin atingerea target-urilor

- servicii post vanzare

- raportarea saptamanala a activitatii catre superior

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- studii superioare

- cunoasterea sectorului tipografic/de publicitate

- experienta in vanzari de minim 1 an la firme din acelasi sector de activitate

- cunoasterea principalelor tehnologii de ultimă oră în domeniul tipografic.

- portofoliu propriu de clienti

- cunostinte de limba engleza (facultativ)

- abilitati de negociere, coordonare

- cunostinte operare PC (Word, Excel, internet)

- persoana dinamica

- permis conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

Telefon, Salariu fix + Comision, Masina

DESCRIEREA COMPANIEI:
Societate de distributie materiale tipografice si publicitare.