Sales reprezentative

Frans Maas Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promoveaza imarginea firmei;
-identifica si contacteaza potentiali clienti;
-prezinta serviciile companiei;
-redacteaza si transmite oferte de servicii;
-negociaza incheierea contractelor si se asigura de coresta executare a acestora;
-urmareste relatiile financiare cu clientii;
-intocmeste periodic rapoarte de activitate;

CERINTE

- Limba engleza ¿ nivel avansat
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) la nivel avansat
- Capacitate de a lucra in echipa
- Ablitati de comunicare si planificare
- Experienta in expediti internationale/transporturi de marfuri reprezinta avantaj;
- Carnet conducere B;
- Minim 2 ani ¿ experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului. Conditi de munca foarte bune, sansa de a te alatura unei echipe tinere si profesioniste.

Firma multinationala de expediti internationale si logistica