SALES REPREZENTATIVE

S.C. ESPINA ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea potentialilor clienti (supermarketuri, hipermaketuri)din Bucuresti si din tara;
Conceperea si implementarea stategiei de introducere pe piata a unor brand-uri ale companiei;
Promovarea produselor companiei si dezvoltarea strategiei de marketing si vanzari;
Prezentarea companiei si a produselor companiei;
Incheierea si urmarirea contractelor.
Incasarea contravalorii produselor.

CERINTE

Studii medii sau superioare;
Experienta relevanta ( minim 1an) ;
Orientare spre obtinerea de rezultate;
Abilitati de comunicare si negociere;
Cunoasterea pietei locale din domeniul alimentar;
Disponibilitate pentru deplasari in tara;
Cunostinte bune de limba engleza,cunoasterea limbii spaniole poate reprezenta un avantaj;
Cunostiinte de operare PC;
Permis conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
Pachetul financiar este format din venit fix+comision+bonus;
Telefon mobil;
Buget pentru deplasari
Oportunitatea de a lucra intr-o companie internationala aflata in plina dezvoltare la nivel national si european;
Participarea la programe de instruire;

Firma importatoare si distribuitoare a marcii ESPINA in Romania