SALES REPRESENTATIVE -Sisteme Tratare apa

IMA CONCEPT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam agent de vanzari - FOARTE BUN(A) !!

Vrem sa fie dinamic, sa isi doreasca performanta, sa ii placa tot ce insemna munca de vanzari !

Dorim o persoana dedicata locului in care munceste , energic , loial.

Cautam coleg(a) activ , care sa invete repede , interesat de job-ul lui , implicit de colegii si clientii sai !

Asteptam sa ni te alaturi inidiferent cu ce cifra iti incepe CNP 2 sau 1 !!

Un job usor care presupune vanzarea produselor de tratarea apei cu care se ocupa IMA CONCEPT .

La inceput ti se va asigura training de vanzari / produs - deci stai linistit(a) - oricine poate - doar sa vrea si sa aiba o minima experienta in vanzari.

CERINTE

Trebuie sa stii : - sa vinzi foarte bine - normal :)
- sa conduci masina - foarte bine
- word ... excel .. engleza - foarte bine

BENEFICII OFERITE

Ti se ofera : - salariu fix
- comision
- masina ( dupa cele 3 luni de proba - pana atunci circuli in echipa cu un coleg )
- si bonus - un sef pretentios ! :)

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzare - Service SISTEME TRATARE APA

Dedurizatoare - Osmoza -Sterilizare -Deferizare