SALES REPRESENTATIVE- SERVICII TRANSPORT INTERNATIONAL

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti si de furnizori autohtoni si straini
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
- Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual
- Stabileste si participa la intalnirile cu clientii
- Redacteaza rapoartele dupa intalniri
- Raspunde de urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti
- Participa activ la planificarea si implementarea strategiei de vanzari

CERINTE

Experienta anterioara in promovare SERVICII TRANSPORT INTERNATIONAL( transport internaţional în regim de grupaj, parţial ,complet, distribuţie internă, transport maritim, aerian)- -Minim 3 ani
Permis conducere - cat B
Abilitati de comunicare si prezentare
Seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix+ Bonus ( procent din business propriu generat )
- Autoturism de serviciu
- Telefon

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!