SALES REPRESENTATIVE–SERVICII DE TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL- CASA EXPEDITII

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea serviciilor catre diverse companii din Romania;
Reprezentarea companiei in relatia cu clienti si potentiali clienti, asigurand schimbul informational si indentificarea necesitatilor acestora privind atingerea obiectivelor de vanzari:
- Ofera detalii tehnice despre serviciile oferite;
- Contacteaza si viziteaza potentialii clienti;
- Promoveaza oferta companiei;
- Negociaza si incheie contracte de Vanzari servicii TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL

CERINTE

- EXPERIENTA ANTERIOARA IN PROMOVARE SERVICII TRANSPORT- INTERN SI INTERNATIONAL

- De preferat persoane care au avut contact cu managementul superior in cadrul altor companii;
- Studii superioare;
- Carnet auto categoria B si disponibilitate de deplasare constituie conditie obligatorie;
- Abilitati de operare PC - nivel mediu;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism;

BENEFICII OFERITE

salariu fix+comision

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!