SALES REPRESENTATIVE (REPREZENTANT VANZARI)

GRUP TOP LINE MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Reprezinta compania in relatia cu clientii;
-Promoveaza produsele si serviciile companiei;
-Implementeaza politica de vanzari promovata de companie;
-Mentine / dezvolta relatiile cu clientii existenti;
-Mareste portofoliul de clienti;
-Urmareste atingerea targetului lunar / anual vanzari;
-Elaboreaza rapoarte de vanzari.

CERINTE

- Experienta in vanzari minim 3 ani
- Carnet de conducere minim 3 ani fara evenimente
- Aspect profesional – business
- Studii superioare
- Experienta in vanzari catre saloane/clinici de infrumusetare sau mobilier profesional pentru Horeca, reprezinta un avantaj
- Cunoasterea limbii engleze sau a altor limbi straine constituie un avantaj

Profilul candidatului ideal:
- Dorinta de dezvoltare a carierei
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
- Personalitate puternica, deschisa si dorinta de a invata lucruri noi

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision din vanzari + bonus
Autoturism de serviciu full time
Telefon mobil
Instruire permanenta la nivel profesional (training) in tehnici de vanzare, negociere,etc.
Posibilitate de afirmare pe plan profesional

Companie de distributie europeana, lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale, aparatura, mobilier, accesorii pentru saloane de coafura, cosmetica-SPA-manichiura-pedichiura. Mobilier profesional pentru Horeca