SALES REPRESENTATIVE - RECUPERARI CREANTE

SC BGA RECUPERARI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru atragerea de noi clienti;
- Prezentarea ofertei companiei;
- Negocierea si incheierea de contracte;
- Pastrarea legaturii cu clientii din portofoliu;

CERINTE

- Notiuni avansate utilizare calculator: Excel, Office, etc;
- Studii superioare finalizate ( de preferat ):
- Experienta in domeniul vanzarilor;
- Experienta anterioara de minim 1 an de munca de teren ( constituie avantaj );
- Abilitati dezvoltate de negociere;
- Persoana comunicativa, cu abilitati de comunicare si interrelationare cu clientii;
- Persoana Fizica Autorizata - colaborare doar prin PFA

BENEFICII OFERITE

- Sistem de bonificatie in concordanta directa cu rezultatele individuale;
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist, dinamic;
- Traininguri specifice;
- Reale posibilitati de afirmare intr-un mediu de lucru competitiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de recuperari creante.