Sales Representative - Productie Publicitara

DONNA\'S

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea prin telefon a pachetelor de servicii / produse ale companiei
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
- contactarea potentialilor clienti
- negocierea si incheierea de contracte
- crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date in privinta acestora,
- derularea activitatii conform politicii companiei,
- utilizarea la maximum a oportunitatilor existente
- monitorizarea concurentei.

CERINTE

- Excelente abilitati de comunicare negociere, spirit persuasiv;
- Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare);
- Realizarea obiectivelor de vanzari lunare;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Cunostinte solide de PC (Word, Excel, PowerPoint);
- Limba engleza - reprezinta un avantaj;
- Orientare spre client;
- Putere de convingere, tenacitate;
- Capacitate de a se integra rapid in echipa;
- Seriozitate si dorinta de afirmare;
- Persoana dinamica si optimista.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesional;
- Bonus pentru indeplinirea targetului sau rezultate deosebite;
- Training si suport continuu;
- Sanse reale de promovare.

DESCRIEREA FIRMEI

productie publicitara