Sales Representative Orange Store

MARBERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor companiei si a serviciilor Orange
- dezvoltarea portofoliului de clienti ai companiei si identificarea de noii clienti;
- creare unei relatii directe si de durata cu clientii
- aplicarea strategiilor de vanzare impuse ;
- realizarea target-ului de vanzari stabilit ;
- promovarea imaginii firmei ;
- intocmirea de rapoarte pentru tranzactiile de vanzare
- gestionarea stocurilor de marfa

CERINTE

Flexibilitate
Lucru in echipa/Colaborare
Orientare catre rezultate
Initiativa si pro-activitate
Capacitatea de a comunica
Dezvoltare personala
Abilitati de negociere

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial fix
- bonus lunar din realizarile personale;
- posibilitati de formare si dezvoltare profesionala;

SC MARBERT SRL, infiintata in anul 2009 isi incepe activitatea in Mai 2010, cand devine partener Orange – in sistem de franciza.
In prezent, activitatea se desfasoara prin intermediul a doua magazine, aflate in Craiova si in Bucuresti.