Sales Executive Okazii.ro

S.C. Netbridge Services S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea serviciilor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Cresterea volumului de vanzari
- Studierea pietei online si identificarea de noi clienti
- Contactarea atat telefonica cat si directa de clienti existenti in vederea dezvoltarii permanente a portofoliului de servicii la care apeleaza acestia
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei.

CERINTE

- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare (studiile din domeniul tehnic constituie un avantaj)
- Cunostinte MS Office si limba engleza
- Experienta in comert online
- Permis de conducere categoria B
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Initiativa, perseverenta, dinamism

BENEFICII OFERITE

- Dezvoltare profesionala intr-un mediu placut si motivant;
- Colectiv de munca prietenos, fara birocratie;
- Transfer de know-how permanent;
- Plan de cariera, motivare si dezvoltare;
- Aprecierea si remuneratia corespunzatoare a muncii bine facute;
- Raport echilibrat program de lucru-timp liber
- Acces gratuit fitness/sala sport;
- Tichete de masa.

Companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet, care dezvolta servicii de calitate, avand in portofoliu o gama larga de aplicatii web, ce ocupa pozitii de top in Internet . Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor si clientilor interni/externi toate conditiile pentru a beneficia la maxim de avantajele Internetului.