SALES REPRESENTATIVE- materiale pentru industria publicitara

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu traditie in distributia de materiale pentru industria publicitara.
Responsabilitati:
Identificarea potentialilor clienti si obtinerea de informatii relevante despre acestia
Stabilirea de noi parteneriate - imbogatirea portofoliului de clienti
Contactarea telefonica a potentialilor clienti in vederea stabilirii intalnirilor in scopul promovarii produselor
Negocieri cu potentiali clienti in vederea incheierii de contracte; Mentinerea relatiilor cu clientii, urmarirea procesului de vanzare Prospectarea si pregatirea continua a bazei de date a clientilor.

CERINTE

Exprienta minim 3 ani in vanzari
Inclinare spre performanta
Abilitati de comunicare
Spirit de echipa
Disponibilitate deplasari in teritoriu
Permis auto (categoria B) valabil
Dinamism, seriozitate

BENEFICII OFERITE

salariu fix+comision+masina serviciu+ telefon serviciu

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial, management si dezvoltare personala.