Sales Representative – HORECA (vanzare materii prime pentru industria alimentara)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie cu peste 40 de ani experienta in domeniul HORECA- import si distributie ingrediente alimentare.

Responsabilitati:
Dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata (Bucuresti, Ilfov);
Orientarea spre indeplinirea obiectivelor asumate;
Respectarea politicilor si procedurilor companiei;
Gestioneaza portofoliul de clienti pe zona alocata.

CERINTE

Experienta in vanzare materii prime pentru industria alimentara (clienti targetati: cofetarii, patiserii);
Bun cunoscator al pietei HORECA;
Experienta in new business, business development;
Capacitate de convingere, argumentare, anticipare, adaptabilitate;
Disponibilitate la deplasari frecvente in zona alocata (Bucuresti, Ilfov);
Persoana dinamica, comunicativa, cu excelente abilitati de prezentare;
Engleza nivel: bun;
Permis conducere categ B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial negociabil in functie de experienta profesionala;
Logistica necesara derularii activitatii.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.