Sales Representative - Gazduire.ro

S.C. Gazduire Web S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vanzarea serviciilor de hosting prin telefon
-Studierea pietei online si identificarea de noi clienti
-Consilierea clientilor din portofoliu pentru rezolvarea problemelor aparute in utilizarea serviciilor companiei.

CERINTE

-Experienta in vanzari prin telefon
-Experienta in mediul online este un avantaj
-Experienta in vanzari directe este un avantaj
-Bune abilitati de comunicare si negociere
-Initiativa, perseverenta, dinamism.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant, fix + variabil, in functie de volumul vanzarilor

Companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet, care ofera servicii hosting clientilor atat companii cat si persoanelor fizice.

Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor si clientilor toate conditiile pentru a beneficia la maximum de avantajele Internetului.