Sales Representative, FMCG

QPAS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea imaginii companiei si a produselor din portofoliu
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii din portofoliu si cu distribuitorii
- Realizarea planului de vanzari (cantitativ si calitativ)
- Negocierea spatiilor pentru merchandising si realizarea merchandising-lui in punctele de vanzare
- Raportarea activitatii catre superiorul direct
- Monitorizarea concurentei

CERINTE

- Absolvent studii medii sau superioare (preferabil Marketing)
- Minim 1 an experienta in vanzari (preferabil FMCG, retail)
- Cunostinte de limba engleza nivel incepator
- Cunostinte de operare PC
- Permis de conducere, B

- Persoana organizata, experimentata in munca cu termene limita
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Foarte bune cunostinte de merchandising si tehnici de vanzari
- Abilitati foarte bune de comunicare si relationare
- Siguranta de sine; capacitate si dorinta de invatare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, bonusuri in functie de realizari
- Pachet de beneficii atractiv (asigurare medicala, bonuri de masa, prime)

QPAS performs professional services in HR, management and business consulting such as:
- Head hunting and executive search
- Recruitment and personnel selection;
- Personnel and job evaluation;
- Analysis, planning and drawing up human resources strategies;
- Management studies and strategic planning; Carrier advice and orientation;
- Outplacement;
- Services available for all level’s of management.