Sales Representative - Energie Electrica

INDUSTRIAL ENERGY SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• GET THE SALE prin toate metodele de vanzari : door-to-door, telefon, prezentari, intalniri, etc
• Prognozeaza rezultatele si indeplineste targetul de vanzari stabilit
• Dezvolta noi metode de vanzari precum si strategii “out of the box”
• Evalueaza nevoile potentiale si dezvolta relatii de parteneriat pe termen lung
• Participa activ la evenimentele din piata in care activeaza
• Raporteaza activitatea si operatiunile intreprinse

CERINTE

• Excelente abilitati de comunicare, verbal si scris
• Buna cunoastere a industriei si a pietei de energie
• Abilitati excelente pentru perioada post-vanzare
• Abilitati multitask
• Creativitate si perseverenta pentru a intalni succesul
• Preocupare continua pentru a gasi noi parteneri
• Capabilitatea de lucru in stres si in afara orelor de program
• Capabilitate de follow-up pentru fiecare vanzare
• Capacitate de raportare corecta a informatiilor catre companie
• Calitati organizatorice si capacitate de invatare rapida
• Onestitate si incredere in fortele proprii

Industrial Energy S.A. furnizeaza energie electrica intr-un proces caracterizat de continuitate in alimentare si de o ridicata exigenta in abordarea tuturor problemelor si sarcinilor izvorate din derularea contractului comercial.
Activitatea de distributie de energie electrica a societatii se desfasoara in prezent pe platforma industriala Berceni si in zona Floresca, iar in perspectiva se vor desfasura activitati de distributie si pe platforma industriala Republica.
Industrial Energy S.A. ofera servicii de proiectare statii electrice, avizare a documentatiilor de proiectare, studiilor si cererilor de oferte, asigura implementarea procedurilor de calitate in activitatea de proiectare, intocmeste documentatia de testare, intocmeste capitolul tehnic din caietele de sarcini, asigura asistenta tehnica pe santierele de investitii si la receptia echipamentelor energetice.