Sales Representative - Companie Multinationala

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea potentialilor clienti in zona alocata si dezvoltarea relatiilor cu acestia;
- Promovarea produselor in conformitate cu politica firmei;
- Ofertarea si stabilirea solutiilor pentru fiecare client in parte;
- Indeplinirea target-ului de vanzari;
- Negocierea si incheierea contractelor;
- Urmarirea derularii comenzilor si a incasarilor
- Raportare zilnica de activitate.

CERINTE

Experienta in vanzari de cel putin 1 an
Studii superioare tehnice sau economice
Cunostinte operare PC
Abilitati de comunicare si negociere
Spirit de echipa, dorinta de a lucra intr-un mediu tinar si dinamic
Putere de convingere
Spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv;
- bonusuri pentru proiectele realizate;
- oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti.

Clientul nostru este o cunoscuta companie multinationala specializata in amenajarea spatiilor comerciale si a depozitelor cu mobilier specific. Ca urmare a extinderii activitatii sale, suntem in cautarea unei persoane potrivite pentru postul de Account Manager