Sales Representative - Cod SR2

HUMAN RENT ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectiv: Atragerea de noi clienti si gestionarea portofoliului.
Responsabilitati:
- Promovarea si vanzarea serviciilor.
- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti.
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti.
- Prezentarea ofertei de servicii.
- Negociere contracte.
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului.

CERINTE

- Studii superioare.
- Experienta anterioara intr-o pozitie de vanzari de servicii.
- Experienta in domeniul resurselor umane - avantaj.
- Limba engleza fluent.
- Permis de conducere cat.B.
- Operare PC: Ms Word, MS Excel, Internet, Power Point.
- Persoana dinamica, cu initiativa, proactiva.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv.
- Comision.
- Masina si telefon de servici.

Grupul multinational HUMAN RENT ROMANIA are sedii in Ungaria, Cehia, Slovacia. Are un numar de peste 5000 de angajati avand un rol dominant in Europa Centrala in domeniul recrutarii, plasarii fortei de munca temporara si permanenta.
HUMAN RENT ofera o gama larga de servicii cat mai ample in domeniul resurselor umane. Sunt elaborate sisteme de module din care viitorii nostrii partenerii pot sa-si aleaga solutia ideala:
- CONSULTANTA SI MANAGEMENT IN DOMENIUL RESURSELOR UMANE;
- LEASING FORTA DE MUNCA;
- ORGANIZAREA CURSURILOR DE LIMBI STRAINE ;
- TRAINING DE PERSONAL.