SALES REPRESENTATIVE Bucuresti

SPECTUS ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:
- efectuarea de vizite la sediul potentialilor clienti cu scopul de a-i determina sa cumpere produsele firmei noastre. Acest lucru implica efectuarea de un numar cat mai mare de vizite in teren.

CERINTE

- Persoana energica, perseverenta, persuasiva, dornica de afirmare.
- Foarte bune abilitati organizatorice, de comunicare si de negociere.
- Experienta in domeniul vanzarilor de sisteme de ferestre si usi din PVC, feroneriei, sticlei termopan, a panelurilor termoizolante si/sau decorative, a materialelor de constructii reprezinta un avantaj.
- Permis conducere: B
- Limbi straine: engleza

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- lucrul intr-o echipa tanara si dinamica, posibilitatea de a castiga experienta intr-o firma multinationala

Spectus este o companie britanica extrudoare de profile din pvc prezenta in Romania din 2002. Sediul principal este in Cluj Napoca iar in Bucuresti s-a deschis un punct de lucru in martie 2007. Se doreste dezvoltarea afacerii in sudul tarii si in Transilvania.