SALES REPRESENTATIVE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:
* Reprezentarea firmei in fata clientilor;
* Promovarea si vanzarea produselor companiei;
* Dezvoltarea portofoliului de clienti;
* Vizitarea clientilor din zona alocata;
* Identificarea de clienti noi;
* Organizarea si planificarea vizitelor zilnice catre clienti;
* Realizarea cercetarilor de piata in vederea identificarii oportunitatilor de afaceri si a concurentei;
* Implentarea programelor de marketing;
* Ofera consultanta clientilor in utilizarea produselor;
* Intocmirea de rapoarte zilnice si saptamanale conform politicii firmei.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii medii sau superioare;
* Experienta minim 1 an in VANZARI B2B (avantaj vanzari produse profesionale);
* Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office;
* Permis auto categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana optimista, motivata, perseverenta, atenta la detalii, organizata, cu bune abilitati de relationare interumana, orientata spre rezultat, bun negociator.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul fix NET lunar este 1500 RON in prima luna neconditionat de target, ulterior salariul net 1000 RON la care se adauga comision din vanzari conform grilei de salarizare (1.5% din vanzari+ 3% din incasari).
- Se ofera bonusuri lunare si semestriale, telefon, auto la dispozitie (Citroen C3).
- Program de lucru L-V, 09.00-18.00, specific postului.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.
- Exista posibilitati reale de promovare.

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI DISTRIBUTIE PRODUSE COSMETICE, APARATURA SI MOBILIER PENTRU SALOANELE DE COAFURA.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 4.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal