Sales Representative

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica modalitati si instrumente eficiente de vanzare si actioneaza corespunzator in vederea atingerii obiectivului de vanzari;
Implementeaza si dezvolta politica de vanzari promovata de catre companie;
Elaboreaza oferte, negociaza contracte si supervizeaza derularea acestora;
Mentine si dezvolta relatiile cu clientii din portofoliul propriu in scopul fidelizarii acestora;
Elaboreaza planurile de vanzari in vederea extinderii portofoliului de clienti si a volumului de vanzari.

CERINTE

Absolvent de studii superioare;
Excelente abilitati de comunicare, persuasiune si negociere;
Capacitate de a stabili prioritati si de a duce proiectele la bun sfarsit;
Experienta in transporturi reprezinta un avantaj.
Pragmatic si orientat catre rezultate;
Persoana proactiva, deschisa, pozitiva, echilibrata.

BENEFICII OFERITE

Cultura organizationala orientata catre profesionalism si dinamism;
Mediu organizational placut;
Echipa tanara si motivata.

AllJobs4All este un proiect AllConsulting Group ce a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul proiectului este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)