Sales representative

S.C SAH EXIM S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- identificarea de noi clienti si oportunitati prin studierea pietei
- gasirea solutiilor pentru problemele clientilor
- sustinerea procesului de negociere si incheierea de contracte
- formarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti
- formarea si instruirea propriei echipe

CERINTE

capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii
- atentie distributiva, simt pentru detalii
- capacitate rapida de decizie
- amabil si atitudine pozitiva
- atitudine proactiva si initiativa
- abilitate de lucru ca membru al unei echipe

BENEFICII OFERITE

Oferim
- posibilitatea de devoltare a carierei intr-o companie moderna in continua dezvoltare
- conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic
- program de lucru flexibil
- cursuri de perfectionare pentru imbunatatirea continua a tehnicilor de vanzare si contact cu clientul
- oportunitate reala de promovare

Compania se ocupa de consultanta si managementul afacerilor, are reprezentanta in 30 de judete ale tari, punct de lucru Bucuresti,Craoiva. si Iasi.