sales representative

IL MAKIAGE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Persoana motivanta, dinamica, atitudine proactiva
Orientare catre client si catre rezultate
Spirit de echipa
Experienta in vanzari si cunoasterea limbii engleze sau a altor limbi straine constituie un plus.

CERINTE

-Reprezinta compania in relatia cu clientii;
-Promoveaza produsele si serviciile companiei;
-Implementeaza politica de vanzari promovata de companie;
-Urmareste atingerea targetului lunar / anual vanzari;
-Mentine / dezvolta relatiile cu clientii existenti;
-Mareste portofoliul de clienti;
-Elaboreaza rapoarte de vanzari

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru dinamic, placut, elegant

IL MAKIAGE este o companie internationala de make-up profesional,fiind cea mai de calitate si exclusivista din lume.Brandul IL-MAKIAGE a fost infiintat in 1972 de una dintre cele mai buna make-up artist, creand si gasind o linie unica de produse de makeup care a cucerit piata din Statele Unite.