Sales Representative

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza noi contacte in vederea maririi bazei de clienti si metine o legatura buna cu clientii actuali.
raspunde pentru calitatea negocierii contractelor aditionale su clientii
Raspunde de urmarirea incasarii sumelor datoare de catre client si de transmiterea documentelor de vanzare
Raspunde de intocmirea corecta a documentelor de transport- marfa conform normativelor
DE PREFERAT EXPERIENTA IN DOMENIUL CONSTRUCTIILOE SI INSTALATIILOR SANITARE

CERINTE

Realizezeaza cerecetari de piata, prelucreaza datele obtinute si le transmite superiorului ierarhic pentru analiza
Realizeaza prezentarea , promovarea si vanzarea produselor in coformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti si de furnizori
Urmarirea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual
Participa la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
Salariu motivant
masina , telefon laptop

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si selectie personal.